Álom

2009 május 18. | Szerző: |

 
Hová és mivé válik bennünk az érzés, a képesség arra, hogy a párkapcsolatunk olyan legyen, midőn tizenéves korunkban voltunk?

Hová tűnik az élmény, mikor társunk megvár az iskola előtt, akivel csak
egymás lelkét ismerjük, akivel körbejárjuk a várost, csónakot eregetünk
a vízen, futunk a mezőn, fára mászunk, virágot szakítunk, eső alatt
összebújva ázunk és akivel sötétedéskor búcsúzunk el.

Álommá degradálódik örömünk.

Kommentek


Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:

| Regisztráció


Üzenj a blogger(ek)nek!

Üzenj a kazánháznak!

Blog RSS

Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!