Álom
2009 május 18. | Szerző: hapinesske |
Hová és mivé válik bennünk az érzés, a képesség arra, hogy a párkapcsolatunk olyan legyen, midőn tizenéves korunkban voltunk?
Hová tűnik az élmény, mikor társunk megvár az iskola előtt, akivel csak
egymás lelkét ismerjük, akivel körbejárjuk a várost, csónakot eregetünk
a vízen, futunk a mezőn, fára mászunk, virágot szakítunk, eső alatt
összebújva ázunk és akivel sötétedéskor búcsúzunk el.
Álommá degradálódik örömünk.

Kommentek
Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be: