Aranyhalak

Megtanultam, hogy nagyon nem jó, ha csak olyan emberek véleményét olvasod el, hallgatod meg, akik támogatnak. Nem szabad és nem visz előre az, ha mások véleménye szerint élünk. A saját belső meggyőződésünk szerint kell élnünk helyesen az életet, azonban ahhoz, hogy kialakuljon a saját meggyőződés szükséges a hatás, az inger, ami ér minket a környezetünk tolmácsolásából.

Az a nagyszerű dolog, ha különbséget tudunk tenni az emberek között és az iszapos alig átlátszó mocsárból, mely körül vesz minket, az értékes, értelmes gondolatokat sugárzó halaktól kívánunk hármat…..

Tovább a blogra »